Zieleń | O firmie
2
page,page-id-2,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

O firmie

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy 25 października 1989 roku.
Świadczymy usługi w zakresie gospodarki związanej z zielenią. Wykonujemy prace leczniczo – pielęgnacyjnej drzew
i krzewów, zajmujemy się prześwietlaniem i formowaniem koron drzew. Wykonujemy również takie usługi jak konserwacja parków, alei i drzew zabytkowych.
Sygnalizujemy, że nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na wykonywanie takich usług jak frezowanie karp po wyciętych drzewach, a także sieczkowanie gałęzi, pozwalające na dokładniejsze uprzątnięcie terenu, jak i również zagospodarowanie pozyskanych w ten sposób zrąbków.
Zajmujemy się także ścinką drzew w warunkach utrudnionych na przykład w pobliżu linii energetycznych, na Cmentarzach czy w miejscach trudno dostępnych. Nie używamy przy pracach wysokościowych podnośnika i sprzętu ciężkiego lecz pracujemy metodą alpinistyczną.
Gwarantujemy, iż wykonane przez nas prace będą świadczone w sposób wysoce profesjonalny, gdyż posiadamy wykwalifikowaną w tym kierunku kadrę z długoletnim doświadczeniem.

Zajmujemy się projektowaniem i urządzaniem ogrodów, budową i zagospodarowaniem palców zabaw oraz wszelkimi pracami związanymi z bieżącą pielęgnacją zieleni wysokiej i niskiej.

Oprócz zleceń indywidualnych współpracujemy między innymi z takimi instytucjami jak:

  • Urzędy Miast i Gmin
  • Zarządy Dróg
  • Zarządy Cmentarzy Komunalnych
  • oraz z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad

Prosimy zatem o przeanalizowanie naszej oferty i liczymy na współpracę